BASIN

30.10.2011 Pazar Günü Van’dayız

CHEF RAFET İNCE-CHEF AYVAZ AKBACAK-CHEF ZEKİ KARA-CHEF RÜZGAR SÜNBÜL

''DESTEKLERİNİZİ BEKLİYORUZ''...

BU ZOR GUNDE TEK İSTEKLERİ BELKİDE BİR KAP SICAK YEMEK OLAN DEPREMZEDELERİMİZ İÇİN YAPILACAK BU YARDIMA SİZLERİNDE DESTEĞİNİZİ BEKLİYORUZ...

23 Eylül Pazar günü 7.2’lik depremle sarsılan Van için her meslekten, her kesimden insanımız seferber olarak, yardım eli uzatarak dayanışmanın en güzel örneklerinden birini sunuyor. Acıların ancak paylaşarak azalacağını bilen duyarlı insanlarımız, çok güçlü bir dayanışma örneği gösteriyor. Van’da depremden etkilenen insanların en temel ihtiyaçlarından biri de kuşkusuz sıcak bir kap yemek. Depremde evleri yıkılan veya hasarlı olan binlerce insan, çadırda veya kendi yaptıkları derme çatma kulübelerde yaşıyorlar. Depremzedelere yardım için binlerce kurtarma ekibi Van’da canla başla çalışıyor.

Bütün bu insanların günlük yemek ihtiyacını karşılamak oldukça güç. Sektörün öncü firmalarından Öztiryakiler, 6 sahra mutfağı kurarak Van’da depremden zarar görenlere ve depremzedelere yardım için Van’da bulunanlara sıcak yemek ulaştıracak. Şef Rafet İnce, Ayvaz Akbacak, Zeki Kara gibi usta aşçıların öncülügünde 300 kişilik bir şef ekibi ile  Öztiryakiler’in kuracağı sahra çadırında 1 hafta boyunca, günde 10.000 kişilik yemek yapacağı organisazyona siz değerli gıda tedarikçilerinden gıda yardımları talep etmekteyız bize Pazar günü ne kadar aşağıda yer alan malzeme listelerinde yer alan ürünleri yardımlaşarak göndermenizi rica ediyoruz.

 


Malzeme listesi

Margarin Sıvı yağı, Salça. Un, Şeker, Mercimek, Nohut, Kuru fasulye, Pirinç, Makarna Bulgur Et Tavuk Şarküteri Süt ve süt ürünleri Hazır çorbalar ve puding çeşitleri, Şeker, Tuz, Sebze, Meyve Bize destek olmak isteyen bütün firmaların Pazar gününe kadar bu ürünleri bize ulaştırmalarını rice eder şimdi den Allah kabul etsin diyoruz.

Ürünleri gönderecegınız adres bilgileri.

Çakmak Mah Tavukçu yolu cad no 22 34770 Agaoğlu My city Hotel adresınegönderiniz.İnfo@chefrafetince.com adresınden ve 0533 607 29 05 cep telefonun ulaşabılırsınız .

Haberin sitesine gitmek için TIKLAYIN


 

Chef Rüzgar Sünbül ile muhteşem lezzetlere yolculuk yapmak için doğru yerdesiniz