BASIN

Şef Rüzgar Sünbül Çalışmalarına Nisa Mutfak’la Devam Edecek

 
Endüstriyel mutfak anlayışına yeni bir boyut kazandırmaya atılan Nisa mutfak; Türkiye’nin medyatik ve ünlü şeflerinden birisi olan Şef Rüzgar Sünbül’ü bünyesine katmayı başardı.
 
Otel ve sanayi tipi mutfak ekipmanlarını üreten Nisa Mutfak CNR Expo’da ki tanıtım standına Rüzgar Şef ve ekibini dahil etti. Tanıtım konusu Fransa’daki üretimini Türkiye’ye taşıyan Bourgeoıs markası adı altında fırın ve Solymac olarak ocak, kuzine fritöz ve grill, Delaubrac markasıyla shef piyano olan Nisa mutfak, Şef Rüzgar Sünbül sayesinde fırında pişirilebilecek en özel lezzetleri fuar katılımcıları ve değerli ziyaretçilerle paylaşıyor.

Fuar boyunca her gün değişik fırın menüleri ve Osmanlı Saray Mutfağındaki en lezzetli tarifleri beğeniye sunan Şef Rüzgar Sünbül fuar sayesinde yurt dışından gelen misafirlere geleneksel Türk Mutfağının lezzetlerini tattırmanın mutluluğunu yaşıyor.

Bougeoıs fırınları elektrikli, gazlı ve elektrik enjeksiyonlu olmak üzere üç farklı konsept ile tüketicilere tanıtıldı. Bu markayı farklı kılan ise; konveksiyonel özelliği sayesinde birden çok ürünü tat ve koku karışımı olmadan aynı anda farklı ısılarda, farklı sürede pişirmesidir. Bir başka avantajı ise; otomatik iç yıkama dışında manuel olarak da kendi yıkama aparatıyla da yıkanabilmektedir.

Bunların dışında usb özelliği sayesinde hazırlanan reçeteler ürünün kendi hafızasına yüklenebilir ve pişirme sırasında extra bir ayarlamaya gerek duyulmaz. Bourgeoıs fırınları benzeri fırınlara göre %30-35 elektrik ve su tasarrufu sağlaması ile birlikte tüm parçaları demontedir.

Solymac markasıyla da Türkiye pazarına giriş yapan Bourgeıos ocak ve kuzinede farkındalık yaratacak. Solymac yerli piyasaya 800’lük ocak ve kuzineleriyle hızlı bir giriş yapıyor. Bir diğer farklılık ise ocak alevinin bilinenin dışında volkanik yapıda olması ve pişirmeyi daha kısa sürede gerçekleştirmesidir.

Haberin sitesine gitmek için TIKLAYIN


 

Chef Rüzgar Sünbül ile muhteşem lezzetlere yolculuk yapmak için doğru yerdesiniz