BASIN

Şefler Kahve Diyarında Çad'ın İftar'ında Buluştu

Şeflerin Yoğun Katılımıyla Gerçekleşen İftar Yemeği Renkli Görüntülere Sahne Oldu.

Çanakkale Aşçılar Derneği bu yıl ilkini gerçekleştirdiği iftar yemeğini Ataşehir Kahve Diyarı’nda gerçekleştirdi.Şefler ve ünlü konukların bir araya geldiği yemek de Çanakkale Aşçılar Derneği Başkanı Hüseyin Çetin’in Öncülüğü ve Basın Sözcüsü Şef Rüzgar Sünbül’ün ev sahipliği ile farklı mimari yapısıyla göz dolduran Varyap Meridian ‘ın en nezih mekanlarından Kahve Diyarı’nda gerçekleştirildi.

 

 

 

 

 


Kahve Diyarı Çanakkale Aşçılar Derneğinin GERÇEKLEŞTİRDİĞİ iftar yemeğine Birçok önemli ismin katıldı konuklara şaşırtılacak fasıl ve semazen gösterilerinde sunulduğu iftar yemeği çok renkli görüntülere sahne oldu.


Çanakkale Aşçılar Derneği Başkanı Hüseyin Çetin'İlkini gerçekleştirdiğimiz iftar yemeğimize bizleri onurlandıran değerli meslektaşlarımıza ve turizm camıasının bireylerine sonsuz teşekkrülerimi sunarım.
Ramazan ayının en önemli günü olan kadir gecesine denk gelen bu gecede bizleri yanlız bırakmayan bütün dostlarıma gönül dolusu sevgilerimiz saygılarımı sunuyorum.Ramazan sonrasındada yıl içersinde buna benzer organizasyonlara derneğimiz olarak imza atmayı planladığımızıda belirtmek isterim bu vesileyle sayılı günler kalan ramazan bayramının bütün islam alemine ve turizm camıasının değerli bireylerine kutlu olmasını diliyorum.

 

 

 


CHEF RÜZGAR SÜNBÜL'Bu mübarek gün olan kadir gecesinde verdiğimiz iftar yemeğinde bizleri yanlız bırakmayan şef arkadaşlarım basın mensupları sanatcı dostlarım ve bb kuaför mos kuaföre emekleri için ekibime özveriyle çalışıp bizimle koşturan tüm meslektaşlarıma ve çanakkale aşçılar derneğine sonsuz şükranlarımı sunarım.

 

 

 

Haberin sitesine gitmek için TIKLAYIN


 

Chef Rüzgar Sünbül ile muhteşem lezzetlere yolculuk yapmak için doğru yerdesiniz